Szkolenia

Szkolenie - rola social media w marketingu i PR

Social-Media dzisiaj to doskonałe narzędzie marketingowe, pozwalające na budowanie angażujących treści dla naszych klientów. Dzięki rozwojowi technologii mobilnych, social-media towarzyszą nam każdego dnia i na każdym kroku. Jest to baza milionów potencjalnych klientów, do których możemy dotrzeć za pomocą odpowiednio przemyślanych strategii marketingowych, do których social-media nadają się idealnie. Ich skuteczne zastosowanie znacząco wpływa na rozpoznawalność marki, jej kontakt z odbiorcami i umożliwia dzielenie się interesującym contentem. 

Celem szkolenia jest przybliżenie Social-Media oraz pokazanie ich silnych stron w promocji.

W drugiej części zostaną przybliżone mechanizmy psychologiczne ułatwiające dotarcie do szerszego grona odbiorców, poprzez budowę odpowiednio angażujących treści. Przedstawimy również sposoby radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi, czyli takimi, gdzie spotykamy się z negatywnymi komentarzami. Pokażemy jak unikać takich sytuacji, a gdy się pojawią, jak sobie z nimi radzić.

Ostatnią częścią szkolenia będzie omówienie technik fotograficznych oraz sposoby ich wykorzystania celem zbudowania wiarygodnego i profesjonalnego wizerunku.

+48 533 903 900
biuro@gastronomwybrzeza.pl
81-137 Gdańsk, ul. Starodworska 1
NIP 5842736046
KRS 0000510277

  • www.iroglobal.pl
  • www.gastronomwybrzeza.pl
  • www.kulinarnyszlak.pl
  • www.plebiscytgw.pl
  • www.gw.targi.pl

Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone po stronie Iroglobal.

Projekt i wykonanie strony: Iroglobal